/Files/photogallery/яяя завантаження.jpg

/Files/photogallery/яяяяюююю123 тотоь.jpg

Учениця 10-А класу Дар'я Теницька

/Files/photogallery/яяяя юююю 123 тівукдюяч.jpg

Єгор Яковенко, учень 10-А класу.

/Files/photogallery/яяяя юююю 12 тпрншгго.jpg

З 1 по 31 жовтня Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє, Україно".

/Files/photogallery/яяяя юююю 123 тцуівашщхюь.jpg

24 лютого 2022 року розпочалася військова агресія російської федерації проти України. Війна порушила мирну, творчу працю українського народу. Загинули тисячі людей. Земля стогне від болю, від пролитої крові людей. Український народ став на захист своєї держави, показавши відданість та любов до батьківщини.

/Files/photogallery/яяяя юююю 123 твак5діі.jpg

Україна – земля славного незабутнього минулого, якою можна пишатися. Не раз ми переживали дні своєї слави, мужньо переносили найважчі випробування, коли гинули мільйони її синів і дочок. І згодом Україна відроджувалась, поставала із згарищ і руїн, виховувала покоління лицарів правди і волі. А зараз черга за нами. І від нас залежить, якою буде Україна.
Нелегкий час переживає сьогодні наша країна, але наші дужі руки, мислячі голови, палкі серця виведуть її на європейський рівень і з часом вона стане незламною ніким і ніколи. Для кожного з нас важливо, щоб Україна була вільною державою. Усе, що зруйнував ворог на нашій рідній землі, відбудуємо. Українська нація міцніша, ніж здавалося. Український народ є єдиним, згуртованим і потужним. Даючи відсіч ворогу, ми будуємо сучасну, міцну державу. Кожен з нас має робити все, аби наблизити час перемоги, час миру. Ми, Українці – вільний і незламний народ, який ніхто не може поставити на коліна, тим більше майбутнє нашої країни – наша молодь.

/Files/photogallery/яяяя юююю 123 таке5ссм.jpg

З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувається під гаслом "В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи". Заходи сприяють втіленню основних положень "Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України".

/Files/photogallery/яяяя юююю 123 тівукдюяч.jpg